• Новак
Jeanewpole1 Женска Надолу Puffer Кратка Јакна Quilted Лесни Outerwear Палта

Jeanewpole1 Женска Надолу Puffer Кратка Јакна Quilted Лесни Outerwear Палта

Оценка на стоката:
DEN 1655.76

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Патент затворање.Рака Мие Само.Материјал : 90% duckdown пополнување, 100% полиестер наредени, мека и мазна текстура, windproof ткаенина носи топла на ладно s Секојдневен Надолу Puffer Краток Солидна Боја со државниот Грб.Земете ладна скокање во утринските часови или ноќ, јакна има доволно простор за раслојување. 90% патка надолу пополнување, меки и топли, мала тежина и windproof.Welted џебови на 2 страни може да ги задржи вашите раце топли и лесно да се стави малку работи во.Пријатна брадата guard обвивка помага да се задржи вашата вратот топло кога целосно архивиран.Еластична-граница полите за да се минимизира топлина на косата, и повисока вратот и јаката е одлична за дополнителна топлина.Поради monitor settings и следење пиксели дефиниција, бојата што ќе видите ќе има некоја разлика со вистинската боја на производот.Ве молиме погледнете го големина на табелата во слики.Големината може да имаат малку неточноста поради рака мерка. 7 бои за избор : Сива, Бела, Каки, Армија Зелено, Црвено Вино, Морнарица, Црна.Рака мие препорачува со ладна вода, не кајгана, висат или линија сува, без висока температура за пеглање.Jeanewpole1 Женска Секојдневен Надолу Puffer Краток Солидна Боја Coat Take ладно скокање во утринските часови или ноќ, јакна има доволно простор за раслојување. 90% патка надолу пополнување, меки и топли, мала тежина и windproof Welted џебови на 2 страни може да ги задржи вашите раце топли и лесно да се стави малку работи во.Пријатна брадата guard обвивка помага да се задржи вашата вратот топло кога целосно zipped Elastic-граница полите за да се минимизира топлина на косата, и повисока вратот и јаката е одлична за дополнителна топлина.Поради monitor settings и следење пиксели дефиниција, бојата што ќе видите ќе има некоја разлика со вистинската боја на product Please се однесуваат на големината на табелата во слики.Големината може да имаат малку неточноста поради рака мерка. 7 бои за избор : Сива, Бела, Каки, Армија Зелено, Црвено Вино, Морнарица, Black Hand измијте се препорачува со ладна вода, не кајгана, висат или линија сува, без висока температура за пеглање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста