• Новак
XtremepowerUS Сет на (2) Тешки Возила Ролери Dolly Тркала Автомобил Поправка Слајд Возило Автомобил се Движи Dolly

XtremepowerUS Сет на (2) Тешки Возила Ролери Dolly Тркала Автомобил Поправка Слајд Возило Автомобил се Движи Dolly

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мулти Цели - воланот dolly е дизајниран за лесно и едно лице движење.Тоа е одлично за гаража или професионална употреба за движење на возила со леснотија!Тоа е исто така се идеални за движење на камиони & автомобили, да се зачува простор во гаража & jobsites.Студија за Изградба и ' Рѓа Отпорни Заврши - воланот dolly е направен од цврст челик & исклучителна занает, па тоа не е лесно да се скрши или да биде надвор од форма.Таа, исто така обложени со прав заврши за рѓа отпорни.Универзална Тркала со 2 Сопирачки и Носат Рачка - Нашите тркала dolly карактеристики со 4 универзална тркала за лесен движење и 2 сопирачки за брз запре.Секој dolly, исто така, има лесен носат рачка за лесен транспорт. 3,000 кг Тежина Капацитет - Ова тркала dolly би можеле да имаат тежина до 1.500 Кг за секој од нив и сосема 3,000 Кг за збир на 2. Па тоа би можело да се движат возила на повеќето тежина со леснотија.Потонат и Груба Оди - Се оди на воланот dolly е груба и паднато.Така тркала не се лесно да се лизга надолу од гази.Стабилноста може исто така да се подобри.Мулти Цели - воланот dolly е дизајниран за лесно и едно лице движење.Тоа е одлично за гаража или професионална употреба за движење на возила со леснотија!Тоа е исто така се идеални за движење на камиони & автомобили, да се зачува простор во гаража & jobsites.Студија за Изградба и ' Рѓа Отпорни Заврши - воланот dolly е направен од цврст челик & исклучителна занает, па тоа не е лесно да се скрши или да биде надвор од форма.Таа, исто така обложени со прав заврши за рѓа отпорни Универзална Тркала со 2 Сопирачки и Носат Рачка - Нашите тркала dolly карактеристики со 4 универзална тркала за лесен движење и 2 сопирачки за брз запре.Секој dolly, исто така, има лесен носат рачка за лесен транспорт. 3,000 кг Тежина Капацитет - Ова тркала dolly би можеле да имаат тежина до 1.500 Кг за секој од нив и сосема 3,000 Кг за збир на 2. Па тоа би можело да се движат возила на повеќето тежина со леснотија.Потонат и Груба Оди - Се оди на воланот dolly е груба и паднато.Така тркала не се лесно да се лизга надолу од гази.Стабилноста може исто така да се подобри.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста