• Новак
С&D Алатка Компанија 12595-C176 Конвексни Секачи, Арбор Тип, High Speed Челик, Форма Ослободени, 1 3/4 Круг Со Дијаметар, 5 1/2 Машина Со Дијаметар, 1 1/4 Дупка Големина

С&D Алатка Компанија 12595-C176 Конвексни Секачи, Арбор Тип, High Speed Челик, Форма Ослободени, 1 3/4 Круг Со Дијаметар,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Конвексни Секачи - High Speed Челик - Арбор Тип - Форма Ослободени.Кол.на Круг : 1 3/4 - Кол.На Машина : 5 1/2 - Дупка Големина : 1 1/4. Се користи за да се произведе вистинска конкавна радиус.Произведено во САД.Конвексни Мелење секачи се користи за да се произведе вистинска конкавна радиус.Овие секачи се меј за мелење половина ciecles и може да се заостриле без менување на нивната форма од страна на мелење на лицето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста