• Новак
Rddmen Безжичен Контролер за Xbox Еден - 2.4 GHz Dual Вибрации Далечински Компатибилен со Xbox 1/ X/ S/ Серија X/ S/ PC (Бела)

Rddmen Безжичен Контролер за Xbox Еден - 2.4 GHz Dual Вибрации Далечински Компатибилен со Xbox 1/ X/ S/ Серија X/ S/ PC

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ТРЕТИ ЛИЦА КОНТРОЛЕР - Rddmen Безжичен Контролер користи на ист чип како оригиналот и е компатибилен со Xbox Еден X/ S, Xbox Серија X/ S, и Windows.ВИСТИНСКА ИГРА ПОВРАТНИ информации - Изградена-во двојна вибрации мотори ќе ви овозможи да се доживее повеќе реални игри искуство.Без разлика дали тоа е акција игри, снимање игри, спортски игри, тркачки игри, музика, игри се направи игра повеќе забава.НАМЕНЕТИ ЗА ИГРИ со Висок квалитет joysticks и копчињата за подобрување на удобност и чувство на контролер.Ја прави играта е разни предизвици лесно.УЖИВААТ во ИГРАТА - вградената батерија ви овозможува да го користите за долго време.На ергономски дизајн ви овозможува да го користите за долги периоди на време без чувство на замор.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - Купи сега и вие ќе добиете Безжичен Контролер и Безжичен Адаптер.секој Rddmen Безжичен Контролер е тестиран и нашата цел е постојано да го подобруваме гејмер гејминг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе бидеме во контакт со вас во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста