• Новак
Целта Pro Комплет - Прецизност Прстени Цел да им се Помогне на Прстен - Целта Очите им се Помогне на Decals се Следи Decal за FPS Видео Игри за PC, Switch, Xbox & Playstation [Јапонски Дизај?

Целта Pro Комплет - Прецизност Прстени Цел да им се Помогне на Прстен - Целта Очите им се Помогне на Decals се Следи Decal

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【FPS Pro Пакет】 : ви Обезбеди повеќе точни снимки и подобро движење контрола искуство,помагајќи ти да се победи повеќе пиштол битки.ОПТИМАЛНА ЗА СИТЕ FPS ИГРИ : Компатибилен со PSP, XBOX ЕДЕН, PS4, PS5, се Префрлат и PC. 【Прецизност Прстени】 : Две Предности да се Избере,Изберете вашиот prefered отпор ниво да се прилагоди притисокот. 【КОМПАТИБИЛЕН СО ПЕРФОРМАНСИ THUMBSTICKS】 : Прецизност Прстени се компатибилни со FPS thumbsticks extender за цел на прво/трето лице, снимање игри. 【Совршено За PC Монитор】 : различни големина decals за да ги собере различни големина на набљудувачите, 5 дизајни за различни игри искуство, 3 Бои пак одговара за сите на играта сцени,9 decals вкупно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста