• Новак
JOYIN 3Pcs Валентин LED Црвено Срце Headband со 3 Трепкачко Светло Режими, светне Срце Облик Headwear за Деца Валентин Партија Корист Додатоци, Вљубените Разменуваат Подароци

JOYIN 3Pcs Валентин LED Црвено Срце Headband со 3 Трепкачко Светло Режими, светне Срце Облик Headwear за Деца Валентин

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ.Нашите Вљубените Црвено Срце Headbands доаѓаат со 3 парчиња и 3 Трепка Режими, кои ги носи животот да Празник партија!.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.LED Светло До Црвено Срце Headband имаат преклопникот за вклучено и исклучено, со 3 Светлина Начини на Подесувања од трепка бавно, брзо трепка, стабилен сјај.Откако вклучен, тие би светлина-до создавање навистина симпатична срцето headband трепка исход.Ова е, исто така, лесни кој ви овозможува да се движите низ удобно.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК.Идеална за Денот на Вљубените Подарок за себе, пријатели или членови на семејството, Погоден за момчиња & девојки, исто така, за парови.Совршен за Валентин Партија Услуги, Празник за Семејна Прослава Партија, Вљубените разменуваат подароци, на Вљубените Фустан-up Додатоци, Валентин Светлина-up Играчки, Валентин Празник Украси.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ.Детето Безбедно : Не-Токсични.Не сретне играчка стандард.Безбедност тест одобрени.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста