• Новак
За Нова 3DS Верзија Пред Назад Faceplate Плочи Горниот & Назад Батеријата Домување Школка Случај Капак (Млечно Бела)

За Нова 3DS Верзија Пред Назад Faceplate Плочи Горниот & Назад Батеријата Домување Школка Случај Капак (Млечно Бела)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пакет : 1x Горниот + 1x Задниот Поклопец За Нови 3 DS.Боја : Млечно Бела.Поддржани модели : New 3 DS (Noly За Нови 3 Ds).Го замени вашиот оштетен или неисправни Нови 3 DS оригинални Школка.Ве молиме проверете опис , слики и пакет внимателно .Вие ќе добиете она што го гледате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста