• Новак
ЛЕТААТ МАЖИТЕ Одлично Изработка 4pcs D20L25 5X8mm Алуминиум Z Оската Флексибилни Цевки за Stepper Моторни Спојка Вратило Спојки 3D Печатач Делови Додаток Додатоци

ЛЕТААТ МАЖИТЕ Одлично Изработка 4pcs D20L25 5X8mm Алуминиум Z Оската Флексибилни Цевки за Stepper Моторни Спојка Вратило

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Широко се Користи Во Компресори,3d Принтер, Diy Роботи,cnc Машина, Stepper Мотори,итн.Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !.Вклучувајќи : . 4 PCS ID 5 X8 MM Должина : 25мм.Дијаметар : 20mm,Материјал : Алуминиум.Идеален додатоци,100% Висок Квалитет и Сосема нов.Описи : D : D (надворешен дијаметар) : 20mm L (Внатре Должина) : 25mm ID (Внатре дијаметар).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста