• Новак
Овлажнител, Мини Мултифункционален Овлажнител, Симпатична Малку Домашен Празник, Спална соба USB Осветлување Тајмер Влијание, Преносни Молчи Овлажнител, Шарени Ноќ

Овлажнител, Мини Мултифункционален Овлажнител, Симпатична Малку Домашен Празник, Спална соба USB Осветлување Тајмер Влијание,

Оценка на стоката:
DEN 1992.00

Достапност
Производот е достапен

1. Надгради спреј програми, парична казна и голема спрејови навлезат во кожата директно да се основа слој, навлажнувачки на дехидрирана кожа, работа лесно, и да уживате во повеќе животи. 2. На овлажнител е 250 ml голем капацитет, често без да додадете вода, и ќе можат да работат во текот на целиот ден долго. 3. Исхрана во тивка ноќ, вашиот сон земјата.Шарени nightlight дизајн, паметни животот нуди различни удобно искуства и го направи животот повеќе романтичен. 4. Ниска decibel операција, молчат и да не ве вознемируваат, можете да тивко уживајте во humidification искуство, без оглед на работа и да се прекине. 5. Навлажнувачи редовно се затвори редовно, како и интелигентни заштита функција е сува условно одржува и може да се користи повеќе удобно.Име на производ : Humidifier Material : ABS / Електронски Компоненти / Silicon Rated текст : DC5.0 V / 1.0 ASpray количина : со 25-35 ml / h Product големина : 85x85x93mm Remarks : 1. Прирачник за мерење може да има големина од 1-2 cm грешка.2. Боја може да се разликуваат во зависност од мониторот е difference For долгорочни транспорт, предмети може да бидат оштетени за време на транспортот.Ако објектот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине повратни информации, ве молиме да се разбере!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста