• Новак
Trinidad Tobago Знаме Дипломирањето Sash/Украл Меѓународната Студија Во Странство Возрасни

Trinidad Tobago Знаме Дипломирањето Sash/Украл Меѓународната Студија Во Странство Возрасни

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Идеален за Меѓународни или Студираат во Странство Студент.Заоблени, не V вратот и во грбот, направени од dancelight сатен, и целосно наредени да се откажам убаво во предниот дел.Концептуална знаме вклучени во дизајнот.Совршен начин да се покаже наследство или достигнувања.Keepsake Сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста