• Новак
Hyperkin Скаут Премиум Контролер за Супер НСВ (Простор Црна) - Супер НСВ

Hyperkin Скаут Премиум Контролер за Супер НСВ (Простор Црна) - Супер НСВ

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Премиум изградба на квалитетот со удобно, ергономски дизајн.Компатибилен со сите Супер НСВ модели. 10 ft.Кабел.На Hyperkin 'Скаут' Премиум Контролер за Супер НСВ ај ќе се одржи на 90-тите право во вашите раце, истовремено обезбедувајќи современа удобност и класичната сигурност.Тоа ќе ви помогне во најдлабоките на занданите, на curviest на песни, и најдолго скокови.На извиднички 10 ft.Кабелот овозможува удобно движење околу вашата конзола.Ќе се најде сигурен придружник во оваа четврта генерација војник - време и време повторно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста