• Новак
А-Тим Перформанси високообразовните институции Заврши Дистрибутер 65K Калем, 6 Цилиндри Компатибилен со АМЦ Приклонуваат 6 Џип Директно 232, 242, 258 во Една Жица Инстала?

А-Тим Перформанси високообразовните институции Заврши Дистрибутер 65K Калем, 6 Цилиндри Компатибилен со АМЦ Приклонуваат

Оценка на стоката:
DEN 2469.12

Достапност
Производот е достапен

Заврши високообразовните институции Дистрибутер, една жица инсталација, сите под една капа.Магнетни Предизвика Стил, Механички и Однапред Вакуум, Машки Капа, Внатрешни Серпентина Вклучени, и 65000 Volts Серпентина Излез.CNC-машински палка алуминиумски домување обезбедува совршено се вклопуваат со појачани челик internals да се обезбеди стабилност и долго-траен перформанси.Компатибилен Со АМЦ Внатрешно 6 3.8 L / 232 in3, 4.0 L / 242 in3, и 4.2 L / 258 in3. Вклучува 1 x-Тим Перформанси 65 K Серпентина Црвена Капа високообразовните институции Заврши Дистрибутер Компатибилен Со АМЦ Џип Директно 6 232 3.8 L & 258 4.2 L Една Жица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста