• Новак
А-Тим Перформанси Заврши високообразовните институции Дистрибутер 65K Серпентина Компатибилен со Chevrolet Chevy ГМ GMC Мал Блок Голем Блок Corvette Tach Вози 62-74 SBC BBC 7500 ВРТЕЖИ во

А-Тим Перформанси Заврши високообразовните институции Дистрибутер 65K Серпентина Компатибилен со Chevrolet Chevy ГМ GMC

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тешката Должност - со високо квалитетен челик, прекалени брзини, искористување на 4-pin за палење.OE+ Издржливост - произведени од страна на овластени OE дистрибутер производителот.Серпентина Искра 7,500 RPM - со висок напон до 65,000. Заврши високообразовните институции Дистрибутер - Една Жица Инсталација, Црвена капа.CNC-Машински - и Полиран Алуминиум окно, и chrome moly опрема. 6.5 L / 396 ид. 6.6 L / 402 ид. 7.4 L / 454 ид. 4.3 L / 262 ид. 4.3 L / 265 ид. 4.4 L / 267 ид. 4.6 L / 283 ид. 4.9 L / 302 ид. 5.0 L / 305 ид. 5.0 L / 307 ид. 5.4 L / 327 ид. 5.7 L / 350 ид. 6.6 L / 400 ид.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста