• Новак
Eujgoov 2‑Flute Мелење Машина Волфрам Челик Рутер Малку Користење на Волфрам челик материјал за Олеснување и Сложени Гравирање

Eujgoov 2‑Flute Мелење Машина Волфрам Челик Рутер Малку Користење на Волфрам челик материјал за Олеснување и Сложени Гравирање

Оценка на стоката:
DEN 426.96

Достапност
Производот е достапен

Широко се Користи : Овој производ е широко се користат во дрвени предмети, иверица, акрилик, пластични влакна, смола, ПХБ и други материјали.Соодветни видови : Погоден за дупчење, мелничката, сечење и гравирање, особено погоден за олеснување и сложени гравирање.Високо-квалитетни материјали : Користење на Волфрам челик материјал, силна и не е лесно да се скрши, има долг животен век.Перформанси : круг месо тело може да се користи во различни алатка носителот системи, со кои се подобрува обемот на примена на мелење машина.Забелешка : За месо тело дијаметар на мелење машина е 6mm, на машина глава дијаметар е 6mm, и должина на сечилото е 25мм.Функција : 1. Овој производ е широко се користат во дрвени предмети, иверица, акрилик, пластични влакна, смола, ПХБ и други материјали. 2. Погоден за дупчење, мелничката, сечење и гравирање, особено погоден за олеснување и сложени гравирање. 3. Користење на Волфрам челик материјал, силна и не е лесно да се скрши, има долг животен век. 4. Круг месо тело може да се користи во различни алатка носителот системи, со кои се подобрува обемот на примена на мелење машина. 5. На месо тело дијаметар на мелење машина е 6mm, на машина глава дијаметар е 6mm, и должина на сечилото е 25мм.Спецификација : Предмет Тип : 2‑Flute Мелење Машина Материјал : Волфрам челик Процес : Сина позлата Спецификација : 6 x 6 x 25 x 60 месо тело со Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.2 во Машина Совет Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.2 во Сечилото Должина : Околу. 25мм / 1in Вкупна Должина : Околу. 60mm / 2.4 во Пакет Листа : 1 x Мелење Машина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста