• Новак
Harrington CF010-15 Синџир Падне ја воочи големината и 2000 lb.

Harrington CF010-15 Синџир Падне ја воочи големината и 2000 lb.

Оценка на стоката:
DEN 9813.36

Достапност
Производот е достапен

СП Рака Синџир ја воочи големината.Кука Планината.Издржливи.Harrington Прирачник за СП Рака синџир ја воочи големината и има извонредна издржливост поради умре-фрлија алуминиум тело и високо-сила, топлина-treaded главната крило вратило и оптоварување опрема. 14.6" Headroom, 15 FT Лифт, Капацитет 1 тон; Тежина 37 LB.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста