• Новак
Dorman 912-100 Худ Ослободување Кабел Одберете Тојота Модели

Dorman 912-100 Худ Ослободување Кабел Одберете Тојота Модели

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Директна замена - овој аспиратор ослободување кабелот е направен да одговара на оригиналот кабел за посебни возила.Трајни изградба произведени во рамките на строги tolerances за сигурен долговечност.Економично решение - да се спореди квалитет за пониска цена од купување на замена на возачот.Сигурен вредност, поддржан од страна на тим на инженери и контрола на квалитетот на експерти во сад.Осигурете се вклопуваат – за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Неговото ослободување кабел скршен?Овој аспиратор ослободување кабелот е durably изграден директно да се замени со ислужени или скршени кабел на специфични возило години, го прави и модели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста