• Новак
Јас Само Навистина ми се Допаѓа Поларните Мечки Ok Ранци за Момчиња и Девојчиња Основните Патување Отворено Училиште Патување Спорт

Јас Само Навистина ми се Допаѓа Поларните Мечки Ok Ранци за Момчиња и Девојчиња Основните Патување Отворено Училиште Патување

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 31 cm (12.2 инчи) долго, 13.5 cm (5.3 инчи) широк, 42.5 cm (16.7 инчи) висока.Погоден за секојдневно патување, училиште, патување, кампување, итн.Ранец шема : една од главните џеб, две мрежа странични џебови, може да се приспособат на потребни училишни материјали, храна, играчки, чаши, чадори, пенкало џебови.Ергономски дизајниран со прилагодливи пена поместена рамо ремени за ублажување на притисокот врз вашето дете на рамениците и поместена назад за дополнителна удобност.Должината на рамо ремени може да се прилагоди за да одговара совршено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста