• Новак
HJHQQ-CZYHG Задните Монтирани Дете Велосипед Седишта, Преносни Бебе Деца' Велосипед Превозникот со Парапет Парапет и Педалата за MTB Велосипед на Патот Велосипед

HJHQQ-CZYHG Задните Монтирани Дете Велосипед Седишта, Преносни Бебе Деца' Велосипед Превозникот со Парапет Парапет и Педалата

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【ЗАДНИТЕ ПЛАНИНАТА ВЕЛОСИПЕД ВЕЛОСИПЕД ДЕТЕ МЕСТА】 : Бебе велосипед седиште Кожа перница, цевка од нерѓосувачки челик, мека потпирач, Дише мрежа ограда(Направени од дише сунѓерот газа mesh).не се токсични, без мирис, издржливи и безбедни за употреба. 【БЕЗБЕДНОСТ БЕБЕ СЕДИШТЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД】 : Деца велосипед седиште Не се лизга парапети и педали чувајте ги децата на безбедно, удобно и слободни кога возиш, не се допрам нозете. 【ВЕЛОСИПЕД ДЕТЕ МЕСТА СТАБИЛНОСТ】 : Велосипед приколка за деца 2 седишта Погоден за постабилна, цврст, безбеден, задебелена и се проширува перници за бебето седи. 【ВЕЛОСИПЕД ПРЕВОЗНИКОТ ЗА ДЕЦА ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 : Деца велосипед со приколка Моќен брз исклучите собранието за лесна инсталација и отстранување на седишта, Погоден за сите видови на велосипеди, како што се планински велосипеди, електрични автомобили, итн. 【ВЕЛОСИПЕД СЕДИШТЕ ЗА ДЕЦА ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА】 : Велосипед додатоци за возрасни велосипеди ширина на Седиште : 35cm, висина : 20cm.Backrest висина : 34cm, максимално оптоварување 110 кг / 50kg, погоден за деца на возраст од 2-6. Карактеристики ДЕЦА ВЕЛОСИПЕД СЕДИШТЕ ЗА ВОЗРАСНИ ВЕЛОСИПЕД Овој велосипед лист е лесно да се соберат и да го инсталирате.Со прилагодливи подигнат појас тока.Не се лизга парапети и педали, дебели подлоги перница и backrest стража железнички.Солиден висок квалитет на челични цевки до 110 килограми / 50kg.Лесен за инсталација и отстранување.Погоден за повеќето планински велосипеди, патот велосипеди, велосипеди седиште мислења и e-велосипеди.Спецификација на производот : Инсталација локација : Позади планината.Сообразност на производите Велосипед Тип : Планински Велосипед, Хибриден Велосипед, Фитнес Велосипед, итн.ВЕЛОСИПЕД ПРИЛОГ ЗА ДЕЦА НА ВОЗРАСНИ ВЕЛОСИПЕД Целна возраст : од 1 до 8 години.Капацитет : до 220 килограми / 100 kg.Боја : црвена.Брзо Ослободување : None.Виткање тип : None.Пакет содржина : Велосипед детето лист X 1 (не се содржани).ВЕЛОСИПЕД се ПОВЛЕЧЕ ЗАД себе ЗА ДЕЦА внимание : По ставање на вашето дете на точак дете седиште, ве молиме да го донесе на велосипед.Тежината е намалена и на велосипед може да падне одново.Исто така, иако тоа е тешко да се закачите на решетката, тоа може да бара некои прилагодување за да ги собере на велосипед правилно.Идеален за експерти во велосипед продавница.КО ПИЛОТ ВОЗЕЊЕ ВЕЛОСИПЕД ЗА ДЕЦА, Бидејќи тоа е мерени рачно, грешка од 1 до 3 см може да се случи.ВЕЛОСИПЕДОТ излезе надвор сместени надвор, Поради разликите во прикажува и осветлување, боја на производот фото може да се разликуваат од реалните.имајте предвид дека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста