• Новак
Американското Знаме Крилја надвор Напад Орел decal Налепница Големини да се вклопи во Чаши Млеко Може Голф Количка Campers RV

Американското Знаме Крилја надвор Напад Орел decal Налепница Големини да се вклопи во Чаши Млеко Може Голф Количка Campers

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : DECALS СЕ НАМАЛИ ПРАВО ДО СЛИКАТА, И НЕ СЕ ГРДИ БЕЛИ КОНТУРИ.Евтини vinyls треба да го имаат овој преглед, па тие не навивам нагоре.Ние ги користиме 3 пати поскапи винил па тоа не е потребно, но ова исто така значи дека нашите чини само малку повеќе.Пред се соочуваат со Крилја од Американското Знаме Орел Полна боја Графички Прозорец Decal Налепница Достапен во 6 Големина Печатени полна боја она што го гледате е она што тие изгледаат како.Исто така, може да се користи на било каква рамна површина (Автомобил windows, задната врата, шлемови Приколки Спалната соба ѕидови гардероби, каде што некогаш).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста