• Новак
ZRNG Автомобил 3D Логото Оригинални 25T 28T 40T Автомобил Налепници на Задното Багажникот Амблем Значка Налепница Decals за Кадилак XTS CTS EXT XT5 CT4 CT5 XT4 CT6 XT6 ATS Автомобил 3D Logo (Боја

ZRNG Автомобил 3D Логото Оригинални 25T 28T 40T Автомобил Налепници на Задното Багажникот Амблем Значка Налепница Decals

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1. Нашата целосна испорака налепници или интересни decals имаат транспарентна сјај слој за да се спречи гребнатини и триење.Стави налепници на камиони или off-road возила или каде што гледате се вклопуваат. 2. Добра адхезија-логото може да биде цврсто прикачен на вашиот автомобил за долго време, со лепило на грбот, солза го исклучите и се држи на вашиот автомобил. 3. Концизен и истакнати автомобил логото форма.Сите слики се вистински снимки, она што го гледате е она што ќе добиете. 4. Едноставен и евтин начин да се надополни изгледот на вашиот автомобил, тоа ќе им даде на вашиот автомобил елегантен и луксузен изглед. 5. DIY припаѓа на вашиот личен автомобил, за да ви овозможи со квалитет и безбедност на гаранција.Лесно да се инсталира и издржливи. 【Материјал】ABS+ Electroplating【Paste позиција】Назад Багажникот【Инсталација Белешки】1. Се исчисти делот каде автомобил тело е да се вметнат и уверете се дека pasting дел е сува, чиста, слободен од нафта и влага.2. Внимателно излупете исклучите некоја заштитна фолија на автомобил етикета поддршка; усогласување со дел да се вметнат, притиснете надолу по автомобил етикета, и притиснете го цврсто повторно.3. Бидете сигурни дека не да миење на возилото во рок од 48 часа по pasting.4.Инсталација метод : откине двострано лента за pasting Note : Ако треба масовно купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ја поддржуваме wholesale Best служба : Ние имаме повеќе модели или делови за автомобили.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни e-mail.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста