• Новак
Automatic Video Модели Отпечаток Заклучување Мултифункционален Smart Заклучување Home Security Паметна Лозинка за Заклучување Кодот за Широк Агол Леќа, Надвор Од Вратата на прв П

Automatic Video Модели Отпечаток Заклучување Мултифункционален Smart Заклучување Home Security Паметна Лозинка за Заклучување

Оценка на стоката:
DEN 1919.76

Достапност
Производот е достапен

1.【Широк агол леќа】Надвор од границите на својата голем широк агол леќа, ден и ноќ hd, реализација на домашно видео надзор, интимни дизајн, за безбедноста. 2.【Phlx отпечаток фати】Брза и точна признавање, индукција време помалку од 0,3 s. 3.【Вистински HD екран во боја】вратата На вистинската боја на екранот уникатен дизајн, јасно може да се види на врата пред отворањето случај, не треба да се одговара на мачка очи. 4.【Рекорд посетители】Вграден заклучување со SD картичка, гостин заѕвони на ѕвоното лесно снимање, натрапникот.Алармниот систем за да се обиде да е кодот за заклучување премногу се плаши да пристап. 5.【Топло потсетам】 кога ќе ја прими стоката, ве молиме отворете стоката во предниот дел на курир, проверете ја кутијата или да се изразат пакет пакување и печатот е завршена, ве молиме проверете стоката на место, ако наидете на проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Отпечаток капацитет на складирање : 100 (парчиња)Отклучување пати : > 100000 (пати)Скенирање време :

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста