• Новак
ХУМБОЛТ H-4922.030 Никел Crucible, 30 ml

ХУМБОЛТ H-4922.030 Никел Crucible, 30 ml

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Изградена од чиста тешка состојба никел.Погоден за спојувања.Високо отпорна да се разредува alkalies.Никел crucibles изграден од чист тешка состојба никел.Тие се погодни за спојувања, вклучувајќи ги и оние со натриум пероксид, а се многу отпорни да се разредува бази.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста