• Новак
SANUKE Челичното Јаже Crimping Алатка за 3/64 1/16 5/64 инчни Алуминиумски Crimping Јамка Ракави Комплет со 160pcs Алуминиум Crimping Јамка Ракав и 10pcs Нерѓосувачки Челик Напрсток

SANUKE Челичното Јаже Crimping Алатка за 3/64 1/16 5/64 инчни Алуминиумски Crimping Јамка Ракави Комплет со 160pcs Алуминиум

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

М2 Челик Напрсток 10 PCS. ☀【УДОБНО】Cushioned не се лизга костец и Функција за Безбедност на заклучување : нерѓосувачки костец завиткани со не се лизга cushioned и доаѓа со безбедноста lanyard.0 (двојно барел) 40 PCSM2 Челик Напрсток 10 PCS.5 (двојно барел) 60 PCSM2.Се попогодни од посебна алатка.На Челичното Јаже Crimping Алатка користи високо квалитетни нерѓосувачки челик за поддршка на цврстината на стегачот. ☀【ШИРОКА ПРИМЕНА】4 Crimping Позиции : 0.☀【СИГУРЕН КВАЛИТЕТ】На Crimper е Направен од тешки нерѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија да бидат зачувани од морска вода корозија или повремени несоодветни и ' рѓа.0(еден барел) 20 PCS.Не се лизга зафат со перница, безбедноста и заклучување, од не ' рѓосувачки челик зафат обвиткани со не се лизга перница и со безбедноста на јаже.5, М2, вкупна 160pcs crimping јамка ракав во пакет, Направен од висок квалитет на алуминиум, анти-корозија и издржливи.5 (двојно барел) 60 PCS. ☀【4 Sizes160 Pcs Барел Ferrule и 10 Pcs Челик Напрсток Комплет】 : 4size на М1 ,М1.Направени од издржлив висока прецизност на 304 нерѓосувачки челик материјал кој може да работи добро кога во затворен простор, на отворено или висок сол средина.10pcs М2 челик напрсток,да ги исполнуваат на вашиот различните потреби и лесен за користење, без напор, едноставно заклучување на двата краја на водич жица со менгеме на назад, клешти или компресија tools.Спречување на дробење или overstressing челичното јаже на терминалот крајот кој се користи за да го штитат окото на челичното јаже или прашка.Помогне да се задржи кабелот од flatting околу очите, предизвикува кабел за да се ослабне.Двојно дупка алуминиум ракав може да се развие кршење сила на кабелот кога одредување и транспорт општа намена кабел. ☀【ПОГОДНО】 2 појачани челик странични секачи работа со пролетта кој натоварен се справи.2 (двојно барел) 40 PCS.Crimping алатка координираат со барел ferrule може да се широко се користат за челичното јаже, кабловска линија куче leashes и др.0 (двојно барел) 40 PCS.Тоа ви помага да го сече жица без frays и силни пролетта се отвори секачи наместо со вашите раце.0(еден барел) 20 PCSM1.тој рабовите на челичното јаже thimbles се полира и површината е мазна кој може да се задржи нема остри и не burrs.Па нема потреба да се грижите за тоа corroded од морска вода или повремено ' рѓосано несоодветно.На Челичното Јаже Crimping Алатка користи високо квалитетни нерѓосувачки челик за поддршка на цврстината на стегачот.Па нема потреба да се грижите за тоа corroded од морска вода или повремено ' рѓосано несоодветно.Тие се одлични за работа на избрани големини нерѓосувачки челик кабел низа за дек оградата.Широка Примена : Ние нудиме differrent големина на crimping ракавите за да се применуваат на куче leashes, облека линии и сл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста