• Новак
XbaiAO Верзија Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи со Прилагодливи Менгеме, 360° на Ротација Автомобил Монтирање во Автомобил, Мобилен Телефон Лулк

XbaiAO Верзија Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи со Прилагодливи Менгеме, 360° на Ротација Автомобил

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Високо-квалитетни материјали】Високо-квалитетни материјали се обезбеди добар квалитет на заградата .Автомобил мобилен телефон носителот направени со ABS материјал, овој автомобил телефон држачот може да го држете вашиот телефон цврсто дури и на bumpiest патот. 【Совршена Заштита】Каже збогум на лесно-изгребан пластика панел автомобил планината.Мобилен телефон држач за автомобил додава висока густина на силиконски материјал со одлична еластичност.Автомобилот телефон носител е покриена со дебел слој на силикони кои ќе се обезбеди вашиот мобилен уред е безбедно од абење.На невиден дизајн го прави остава нула гребнатини на мобилни уреди. 【Една Рака Операција】автомобил мобилен телефон носителот исто така е опремен со Едно-копче за ослободување систем кој ви овозможува да се заклучува или да се ослободите од вашиот телефон со само една рака операција.Погоден за сите мобилни телефони од 4.0"-6.0". 【Најдобар Автомобил Туристички Придружник】Одличен за долги патувања, ако користите GPS.Можете лесно може да го носат овој џеб-со големина на автомобил лулка наоколу.На прилагодливи агли ви овозможи да го поставите телефонот вертикално или хоризонтално. 【Кавга-бесплатно купување во】Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме пишете ни и ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение во рок од 24 часа. ➤ Автомобил телефон планината - Најдобар Автомобил Туристички Придружник → Овој автомобил носителот Лесно да се види ја видиме приказ на ниво на око, без блокирање на очите. → Нема потреба да се squint или да се претвори вашиот врат тешко да се види, GPS или телефон интерфејс. → Го прават возењето побезбедно, намалување на товарот на очите и вратот. ➤ Карактеристики → Високо квалитетни материјали → Широк спектар на компатибилност → Една рака ги собереш и место → го Штити телефонот → Лесна инсталација ➤ Пакување листа → 1 x Мобилен телефон носителот ➤ Белешки: → Димензии се сите, рачно да се измери.Поради различни мерни методи, може да има некои грешки.Ве молиме да се разбере. → Сликите се земени во вид, но поради разликата во снимањето светлина, животната средина боја и монитор, слики може да има боја разлика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста