• Новак
Универзален Автомобил Телефон Носителот,Прилагодлив Гравитацијата Воздухот се Пропустливи за Навигација со Автомобил Телефон Планината,Поддршка Хоризонтална & ?

Универзален Автомобил Телефон Носителот,Прилагодлив Гравитацијата Воздухот се Пропустливи за Навигација со Автомобил Телефон

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

360 Степен Ротација : Опремени со круг топката заеднички направи тоа да биде во можност да ротира во 360 степени,овозможува да го прилагодите вашиот телефон во најсоодветен ангел или насока во сите околности.Хоризонтална погоден за повеќето од воздухот се пропустливи видови, како хоризонтална воздухот се пропустливи,вертикална воздухот се пропустливи,круг воздухот се пропустливи,итн.Стави пластични завртки околу топката главата.Вметнување на топката главата во штекер на стега главата.Затегнете ја завртката за да се обезбеди солидна врска помеѓу пиле клип и телефон за во автомобил држачот.Собори на пластична фолија на клип на главата да се направи кука клип отворени, а потоа се инсталира на мобилен телефон планината на вашиот воздух се пропустливи.Стави пластични завртки околу топката главата.Вметнување на топката главата во штекер на стега главата.Затегнете ја завртката за да се обезбеди солидна врска помеѓу пиле клип и телефон за во автомобил држачот.Собори на пластична фолија на клип на главата да се направи кука клип отворени, а потоа се инсталира на мобилен телефон планината на вашиот воздух се пропустливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста