• Новак
Мобилен Телефон Носителот,Автомобил Силикони Телефон Носителот,Мулти-функција Инструмент Подлога,Автомобил Телефон Планината Силикони Автомобил Подлога Мат Дес

Мобилен Телефон Носителот,Автомобил Силикони Телефон Носителот,Мулти-функција Инструмент Подлога,Автомобил Телефон Планината

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

360° rotatable база : автомобил телефон носителот доаѓа со 360 степени rotatable база, која може да се прилагоди на агол на волја да се обезбеди безбеден и сигурен возачко искуство, што е погодно за да пребарувате низ телефонот и да слушаат музика.Кабел за одредување на : заградата го носи кабел одредување дупка, која може да се користи за да се поправи на мобилен телефон кабел за да се задржи автомобил на чиста и уредна.Универзална компатибилност : мобилен телефон држач е погоден за повеќето паметни телефони на пазарот, со дебелина помеѓу 6 mm и 8 мм, и екран со големина помеѓу 3.5 инчи и 7 инчи.Интимни дизајн : автомобил телефон носителот може да се користи со една рака, и тоа е побрзо и полесно да ја вметнете во телефонот.Нема потреба да го инсталирате, тоа може да се постави било каде на контролната табла на автомобилот, со користење на ергономски удобно агол, намалување на возење слепи и прави вашето патување побезбедно.Силна stickiness : направен од материјал, мат може да им помогне на производот се држи до местото што сакате да го поставите цврсто без да остават гребење или остаток лепак на површината.Спецификации : Вклучуваат : 1*Мобилен телефон holder Product материјал : ABS, silicone Product боја : црна, сива, red Product големина на : 6*6*4.5 cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста