• Новак
Colorimeter Хроматска Метар со 8/d Отворот 4MM Осветлување Лоцирање на Функцијата за Текстил Пластични Боја на Кожа Храна Тестирање

Colorimeter Хроматска Метар со 8/d Отворот 4MM Осветлување Лоцирање на Функцијата за Текстил Пластични Боја на Кожа Храна

Оценка на стоката:
DEN 914.40

Достапност
Производот е достапен

Рака-раководител структура : мал и лесен; се направи мерење полесно.Вграден-во бела плоча параметри.Нема потреба да се калибрира секој пат кој се реализира брзо мерење.Двојно Лоцирање : Возвишеното лоцирање и прецизно лоцирање на крстот.Switchable Двојно Мерење на Крајот Лице : Големи стабилна крајот на лицето и мали конкавна-конвексни крајот на лицето. 4mm Мерење на Отворот; Конфигурирате CQCS3 софтвер.Поврзете КОМПЈУТЕР компјутер да се реализира повеќе функции.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста