• Новак
Преносни Colorimeter Боја Разлика Метар Тестер Боја Аналитичар со 45°/0° 8мм Калибар за Текстил Пластични Боја на Кожа Храна Тестирање

Преносни Colorimeter Боја Разлика Метар Тестер Боја Аналитичар со 45°/0° 8мм Калибар за Текстил Пластични Боја на Кожа

Оценка на стоката:
DEN 16680.00

Достапност
Производот е достапен

Вграден-во бела плоча параметри.Нема потреба да се калибрира секој пат кој може да се изврши мерење брзо.Двојно Лоцирање : Возвишеното лоцирање и прецизно лоцирање на крстот. 8мм Мерење Решетка, Нов 45°/0° Оптички Пат Дизајн : Значително подобрување на мерење стабилност и прецизност.Конфигурирајте CQCS3 софтвер.Поврзете КОМПЈУТЕР компјутер да се реализира повеќе функции.Рака-раководител структура : мал и лесен; се направи мерење полесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста