• Новак
Руно Бебе Booties - Органски Памук & Gripper Bottoms, Пријатна Момчиња & Девојки Bootie

Руно Бебе Booties - Органски Памук & Gripper Bottoms, Пријатна Момчиња & Девојки Bootie

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Памук.предвремени затворање.ТРИ ПРИЛАГОДЛИВИ ПРИЛЕПУВА!Па може да се најдат совршено се вклопуваат.Нашите три snap систем обезбедува нашите руно booties одговара дури и skinniest и chubbiest на бебето нозе.Овие booties НЕ ќе падне!.НЕМА ПОВЕЌЕ ЧОРАПИ!Ајде да се соочиме со тоа, бебе чорапи се вид на најлошото.Тие се секогаш паѓа надвор, да не се изгубат, и да се направи подобра куче играчка од обувки.Нашите booties остане стави, одржување на вашата мала еден нозете пријатни и ви дава мир на умот.ВИЕ ЌЕ БИДЕТЕ ДЕЛ ОД НАШЕТО СЕМЕЈСТВО!Обезбедување апсолутно најдобра услуга на клиентите е камен темелник на нашиот бизнис (ние сме биле поставени на FOX, ABC, NBC, и CBS за тоа!), и ние и ветуваме да се однесуваме кон вас како да сте на семејството.Ние сме наоѓа во Сан Диего, Калифорнија и љубов слушнеме од нашите клиенти.ЗАГАРАНТИРАНА.ЗА ЖИВОТОТ!Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите руно бебе booties дека ние се врати нив со 100% Доживотна Гаранција.Ако во било која точка да не сте целосно задоволни со вашиот Bird Rock Бебе купите, сте добредојдени да се врати за замена пар или целосно враќање на средствата.ВАШЕТО КУПУВАЊЕ СЕ ХРАНИ ДЕТЕ ПОТРЕБА!Давање назад кон светот е јадро Bird Rock Бебе вредност.За секој пар на booties продаваат, ние се хранат дете има потреба за еден ден преку нашите партнери, во Feed Мојот Гладните Деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста