• Новак
Beaded Ѓердан Ѓердан за Жените Синџир Шарм Ѓердан Ѓердан Поставите рачно изработени Семе Мушка Ѓердан Лето Плажа Накит за Жените 12 Компјутери

Beaded Ѓердан Ѓердан за Жените Синџир Шарм Ѓердан Ѓердан Поставите рачно изработени Семе Мушка Ѓердан Лето Плажа Накит

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Она што Ќе Добиете : ќе добиете сет од 12 лето плажа chokers, вклучувајќи ги и 8 семе beaded chokers на различни бои, 4 синџир chokers од различни стилови (вклучувајќи пеперутка ѓердани, ѕвезда ѓердани, итн.), можете според различни расположенија Натпревар различни ѓердани со облека.Кога ќе одиме на плажа носи ѓердан, ви се чини дека да се биде интегриран со природата.Рачно изработени и Прилагодливи(11.8 инчен+2inch) Дизајн : Т Широк Апликации : Вие не може да се применуваат овие бисери ѓердан ѓердан во многу места како што се на плажа, фестивали, роденден, костим партија и така натаму, и така може да се применува нив како белегзија или anklet, да ви даде поинакво искуство.Совршен Лето Плажа Подароци за Неа : прекрасен подарок за пријател, љубовник, членови на семејството на Божиќ, Денот на Вљубените, Годишнина и други манифестации.Тие ќе бидат среќни да го добиете како најдобриот подарок што повеќе избори за своето секојдневно се облекуваат.Купи со Никаков Ризик : 45 дена замена или враќање , а ако не сте задоволни со нашата семе beaded ѓердан ѓердан за било каква причина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста