• Новак
belVita Појадок Бисквит Каснувања Различни Пак, 3 Вкусови, 4 Кутии од 12 Пакети (48 Вкупно Пакети)

belVita Појадок Бисквит Каснувања Различни Пак, 3 Вкусови, 4 Кутии од 12 Пакети (48 Вкупно Пакети)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Четири кутии со 12 пакети секој, 48 вкупно пакети, на Belvita Појадок Бисквит Каснувања Различни Пакување, вклучувајќи Чоколадо, Цимет Кафеав Шеќер и Боровинките.Појадок колачиња се направени со цело зрно пченица. 12g на целото жито по 28g пакет.Не високо-фруктоза пченка сируп и без вештачки вкусови или засладувачи.Индивидуални снек пакети на мини појадок барови се совршени за зафатен наутро.Додадете малку криза на вашиот утро со bel Vita Каснувања Појадок Бисквити.Овие едноставни, мини печени бисквити се направени со здраво, парична казна состојки како интегрални житарки.Portioned во удобен индивидуални снек пакети, овие бисквити се вкусни инстант појадок можете да уживате без разлика на тоа што наутро ги носи.Со оваа сорта пак, изберете од мешавина на вкусови, вкусна вклучувајќи ги Боровинките, Чоколадо и Цимет Кафеав Шеќер мини појадок гризнувања.Едноставен алтернатива на традиционалниот појадок барови, овие здрави мали закуски содржат високо-фруктоза пченка сируп и без вештачки вкусови или засладувачи.Овие најголемиот дел закуски вклучуваат 4 кутии од 12 индивидуални снек пакети на bel Vita Појадок Бисквит Каснувања за вас да уживаат во движење, во канцеларија или дома со вашиот утрински кафе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста