• Новак
IDONGCAI Жолта Чипка Намали Daisy Цвет за Занаети Домот и Декорација на Шиење Ткаенина од Дворот 1 Широка 15 Метри

IDONGCAI Жолта Чипка Намали Daisy Цвет за Занаети Домот и Декорација на Шиење Ткаенина од Дворот 1 Широка 15 Метри

Оценка на стоката:
DEN 379.20

Достапност
Производот е достапен

Полиестер,Чипка.Жолта Чипка Намали Daisy Цвет Лента-Чипка Цвеќиња За Занаети Двор Украси.Материјал : Полиестер Боја : Жолта Ширина : 1 инчен Должина : 15 метри.Употреба : свадби,партии,облека,капи,дома дворот декорација,итн.Карактеристики : малку сјајни,три-димензионални чувство,не е лесно да се деформира,многу пати се користи.Шокантната цена Продолжи!Побрзаат да го купат!Запомнете да го добиете Купонот!Вашиот пријател : IDONGCAI.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста