• Новак
Safana Миленичиња Чешлање Glove - Нежно Deshedding Четка Glove - Ефикасни домашни Миленичиња Коса Смена Мит - Масажа Алатка со Зголемена Пет Прст Дизајн - Совршени за Кучиња & Мачк

Safana Миленичиња Чешлање Glove - Нежно Deshedding Четка Glove - Ефикасни домашни Миленичиња Коса Смена Мит - Масажа Алатка

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Опис На Производот.Се лизга на Safana миленичиња чешлање ракавица и задржи вашето домашно милениче грб во потрага чиста и здрава додека намалување на косата расфрлани околу куќата!Одржување на вашето куче или мачка грб бранеа редовно е важно за нивното целокупно здравје, како и ваш - и the Safana Миленичиња Чешлање и Deshedding Ракавици се направи полесно и поефикасно отколку кога било досега!Четка Далеку Валкани Овој флексибилен, се лизга на чешлање ракавици ви овозможи да се четка далеку нечистотија, валкано, првут и губат косата од мачки, кучиња и коњи на сите облици и големини.Уште поважно, тоа помага во стимулирање на здрави масла на нивната кожа која може да го подобри мекост и сјај на нивниот грб.Поздрав Дома Нежна за кожата, благодарение на мека гума совети, нашите groomer е ракавица не само што помага да се намали износот на косата остави зад себе на мебел, облека или во автомобил, тоа може да помогне во намалување на алергенси во воздухот за почист, поздрав дишење.Детали за производот : Пет прст ракавица за имитирање на љубовен допир на вашата рака за релаксирачка масажа Мулти-функција Deshedding Ракавица Со Зголемена 255 Мека Гума Совети Прилагодливи врвка за околу Рака (Една Големина Одговара на Сите) Лесен и Дише Нежна Коса Смена Машина Перат (Лесно да се Чисти) Безбедни за Мачки, Кучиња и Други Pets100% РИЗИК ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА Ние исто така ви нуди 100% ризик задоволство гаранција да ти купи со доверба; без прашања праша.Па, зошто мислам два пати?ЦЕЛ СЕГА и да ја добиете оваа неверојатна чешлање ракавици Доставени до вас за само 3-5 Дена!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста