• Новак
Крис Кристенсен Куче Четка, 20 mm Триаголник Pin Четка, Оригиналната Серија, Зетот Како Професионалец, од не ' Рѓосувачки Челик Игли, Лесни буковата Тело , Земјата и Поли

Крис Кристенсен Куче Четка, 20 mm Триаголник Pin Четка, Оригиналната Серија, Зетот Како Професионалец, од не ' Рѓосувачки

Оценка на стоката:
DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

МЛАДОЖЕНЕЦОТ КАКО ПРОФЕСИОНАЛЕЦ - висок квалитет четка за оние кои побарувачка квалитет и совршенство.Идеален за нежни и кршливи палта!.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Изработени од лесни, трајни буковата тело, произведени во Германија.ИГЛИ - Високо квалитетни нерѓосувачки челик игли со земјата и полиран совети се на менаџирање на располагање има 30% повеќе игли од традиционалните pin четки.НАПОР - Земјата и полиран не ' рѓосувачки челик иглички планирам преку грбот со леснотија, 30% повеќе игли од традиционалните pin четки, го прави за пофини четка мозочен удар, ергономски се справи со се чувствува прекрасно во рака.ЗОШТО КРИС КРИСТЕНСЕН - сето Тоа започна во 1996 година кога Крис Кристенсен развиено прв вистински колор корекција шампон за canines и felines.Бело на Бело беше катализатор во развојот на кучешки грб грижа.Моментумот што следи е дозволено Крис Кристенсен Системи да ви донесе најдобрите чешлање производи кои некогаш се достапни во куче шоу и домашни миленичиња нега светови.На Крис Кристенсен Оригиналната Серија Pin Четки функција квалитет и трајност, сите во прифатлива, премија pin четка!Четка како никој друг, на Крис Кристенсен pin четки функција земјата и полиран совети на игли за удобност.Тие планирам преку грбот лесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста