• Новак
GUANGUAN 8PCS Одговара За Робот Правосмукалка Делови Замена Тркалаат Главниот Четка Страна Четки HEPA Филтер Партал Лесен за инсталација и лесен (Боја : Како што е Прикажан

GUANGUAN 8PCS Одговара За Робот Правосмукалка Делови Замена Тркалаат Главниот Четка Страна Четки HEPA Филтер Партал Лесен

Оценка на стоката:
DEN 1543.20

Достапност
Производот е достапен

Како дел од рутинска одржување, додатоци се лесно да се размонтираат и да го замени.Филтерот го задржува робот чисти и го намалува навлегувањето на прав, полен и други видови на алергенси во воздухот кој го дишеме.Со цел да се постигнат најдобри чистење и филтрирање ефект, на филтерот треба да биде заменет на секои 2-3 месеци според употребата фреквенција.Погоден за : ecovacs убедливо робот додатоци X1 Omni Турбо.Материјал : пластика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста