• Новак
Redecker Arenga Влакна Рака Четка со Нетретирана Beechwood Рачка, 11-Инчи

Redecker Arenga Влакна Рака Четка со Нетретирана Beechwood Рачка, 11-Инчи

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ЗАТВОРЕН-НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : совршен рачни четка за двете надворешна и внатрешна употреба; одлична за чистење мали мензи во градина, гаража или работа продавница.СИТЕ ПРИРОДНИ ARENGA ВЛАКНА : Помек и пофини од другата дланка влакна, arenga влакна влакната се разбира тешко, еластична и е погоден за влажни средини; голема четка главата лесно се извишува прашина, нечистотија и остатоци во било dustpan во само неколку потези.КОМПАКТЕН СКЛАДИРАЊЕ : Четка мерки 11" долга и има јамка за бесење лесно складирање решенија; едноставно тема парче лента или јаже низ дупката и висат на јадица зад врата или во плакарот.ПРЕКРАСНИ рачно изработени BEECHWOOD : Направен од сите природни лекува beechwood; возрасти благодатно и издржливи доволно за секојдневна употреба.НЕГА : За одржување, исплакнете влакната со вода; крпа размачкана да се отстрани вишокот на влага и воздух сува; произведени во Германија.Материјал Тип : Arenga Влакна и не се Лекува Beechwood | Големина на : 11-Инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста