• Новак
Магијата На Косата Четка Убавина Додаток

Магијата На Косата Четка Убавина Додаток

Оценка на стоката:
DEN 572.88

Достапност
Производот е достапен

Производителот гаранција може да не се применува.Оваа четка косата е опремен со прстен кој ги отстранува сите коса во nubs со едноставно движење.Easy-care материјал : пластика.Корист од соодветни и практични формат.Димензии : 24.5 cm.Козметички Club е бренд кој ги држи вашата убавина.Оваа четка косата е опремен со прстен кој се отстрануваат сите влакна од nubs со едноставно движење.Материјал : Пластика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста