• Новак
Коса за Сечење, Четка за Чистење, Porous Фен Четка Главата на Кожата Пријателски Единствен Правец на Мека Најлон Коса за Коса Салон

Коса за Сечење, Четка за Чистење, Porous Фен Четка Главата на Кожата Пријателски Единствен Правец на Мека Најлон Коса за

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Преносни : Коса чистење со четка главата е лесен во тежина, мал во големина, лесен за складирање и за носење, ви обезбеди удобно користење искуство.Единствен Ветер : парична Казна изработка четка глава може да биде тесно поврзано со фен за коса, porous дизајн обезбеди единствен и силен ветер.Коса Чистење : Единствена коса четка главата дизајн, со добра коса чистење ефект, лесен за чистење на скршени коса, расфрлани во вратот и лицето.Професионален : совршен додаток за секој hairstylist, фен за коса четка главата е погодна за салони за коса или можете исто така да го користите дома.Мека Четка за Коса : фен за чистење со четка има мека и мазнење на најлон коса, кои се блиску до кожата, нежно, без повреда на кожата.Функција : 1. Коса Чистење : Единствена коса четка главата дизајн, со добра коса чистење ефект, лесен за чистење на скршени коса, расфрлани во вратот и лицето.2. Мека Четка за Коса : фен за чистење со четка има мека и мазнење на најлон коса, кои се блиску до кожата, нежно, без повреда на кожата.3. Единствен Ветер : парична Казна изработка четка глава може да биде тесно поврзано со фен за коса, porous дизајн обезбеди единствен и силен ветер.4. Преносни : Коса чистење со четка главата е лесен во тежина, мал во големина, лесен за складирање и за носење, ви обезбеди удобно користење искуство.5. Професионален : совршен додаток за секој hairstylist, фен за коса четка главата е погодна за салони за коса или можете исто така да го користите дома.Спецификација : Предмет Тип : Фен Четка Head Material : ABS, најлон, PPSize : Прибл. 14 x 7cm / 5.51 x 2.76 во Пакет Листа : 1 x Hair Фен Четка Head Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Item Type:
Hair Dryer Brush Head
Material:
ABS, nylon, PP
Size:
Approx. 14 x 7cm / 5.51 x 2.76in 
Package List:
1 xHair Dryer Brush Head :
Please allow small error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Комплементите на стоката

Веста