• Новак
Козметички Четки Сет,Vovotrade 15pcs Козметички Шминка Четка Brusher Сенката за Очи Четки за Полнење (Црна)

Козметички Четки Сет,Vovotrade 15pcs Козметички Шминка Четка Brusher Сенката за Очи Четки за Полнење (Црна)

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Обезбеди целиот сет на четки, вклучувајќи 15 четки од различни големини.Секој четка е дизајниран со долго, лесна-за-зафат рачка за прецизност во текот на апликацијата.Направени од високо-одделение синтетички влакна.На влакната се сите мека и свиленкаста на допир.Пакетот Вклучува : 15 x Четки.Функција : Боја : Златна,Црна Тие се применуваат шминка рамномерно и се лесни за чистење Противалергиски, погоден за сите типови на кожа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста