• Новак
BDRWXZ Шминка Четка Шминка Четки со 8pcs Поставите Дрво се Справи со Човек Направени Влакна Четки

BDRWXZ Шминка Четка Шминка Четки со 8pcs Поставите Дрво се Справи со Човек Направени Влакна Четки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Идеален за contouring, спојувањето, засенчување и истакнување.Оваа мода и удобен Шминка Четка која ќе ви даде беспрекорно лице апликација.Преносни и погодно за секојдневна шминка.Идеја За Подарок, Исклучителен квалитет, убави подароци за родендени, свадби, Мајката Ден, Денот на Вљубените и други празници.Најдобро за почетници, така и професионална шминка уметник за секојдневна употреба.Четка Материјал : Волна Fiber Size : Шминка Четка Set Used Со : Множества &Kits Handle Материјал : Wood Item Тип : Шминка Brush Quntity : 8pcs Size : Средината size Item име : Шминка brushes Function : руменило четка,прав со четка,сенката за очи brush Use : Професионални или лични шминка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста