• Новак
WHKHY Едноставна Ѕид Осветлување во Модерните Европски Стил Салон На Спалната соба на Ноќ, Табела Светилка Ѕид Led Светилка, 15 CmH 55 cm, Хром Боја

WHKHY Едноставна Ѕид Осветлување во Модерните Европски Стил Салон На Спалната соба на Ноќ, Табела Светилка Ѕид Led Светилка,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил, минималистички ѕид светлина.Убава, модерна моден стил, создавање благородна атмосфера, направи вашиот дом повеќе благородна и доброто.Долготрајната употреба е безопасен,еколошки за околината и здрав,е совршен производ.Време на испорака : 15-30 Дена (Ако има било какви прашања во врска со пакетот, ве молиме контактирајте со нас во времето.).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста