• Новак
xxy Нерѓосувачки Челик 4 Чекор Скала Виткање Чекор Столче Stepladders со Анти-Лизга Педалата за Дом и Кујна Употреба Простор за Заштеда на енергија (Боја : Портокал, Големи?

xxy Нерѓосувачки Челик 4 Чекор Скала Виткање Чекор Столче Stepladders со Анти-Лизга Педалата за Дом и Кујна Употреба Простор

Оценка на стоката:
DEN 482.40

Достапност
Производот е достапен

Нашата количка чекор столици се модерни во дизајн и може да се вклопи во вашиот дом како мебел.Веќе не се грижите за неуредна, редовни складирање, поудобно расположение, публикации/цвет полица/чевли полица/полица. 4 чекори : расплетува : 136 X45 X66cm; лесно да се свитка дизајн, лесен за чување.Лесен и простор за заштеда на енергија.Зголемена алатка клупата на врвот, хуманизирано дизајн, може да се стави сите видови на алатки на дофат на вашите прсти, да се подобри ефикасноста на скалилата.Задниот дел на возилото е засилен со ребра, и на сила е дури и не колапс, кои ви даваат силна поддршка во секој чекор.Лесен и лесно да се носат, жените може да го носи тоа со една рака и светлината скала тело е удобен за носење и движење, што е повеќе погоден за мобилни работа.На декоративни скала е лесно да се отвори и да се свитка, лесно за чување, транспорт и носат.Тоа има и практичност и убавина, и е многу погоден за кујни, бањи, спални, гаражи, канцеларии, продавници, библиотеки, RVs, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста