• Новак
ICTOLOGY Децата Соба Декорација Цртан филм Стил Облак капките Вода Тивка Часовникот (Слон) Транспарентна

ICTOLOGY Децата Соба Декорација Цртан филм Стил Облак капките Вода Тивка Часовникот (Слон) Транспарентна

Оценка на стоката:
DEN 408.00

Достапност
Производот е достапен

1. Направени од високо-квалитетни материјали, не е лесно да се оштети, и издржливи. 2. Дизајнот на цртан филм облаците и слонови изгледа повеќе слатки и интересни. 3. Со потсетник време функционирање, лесен за употреба. 4. Многу соодветен за детската соба декорација, партија декорација, градинка декорација, итн. 5,Може да се користи како украс или подароци на децата или пријатели.Детската соба декорација цртан филм форма облак вода капка молчи часовникот (слон)опис : Материјал : модел basswood иверица (не обичните basswood иверица)Големина : 24 x 17 x 0.6 CMColor : colorful Quantity : 1 x ѕид clock Accessories : не-означување игла + pointer Packing boxes Weight : 0.239 kgfeature : 1. Направени од високо-квалитетни материјали, не е лесно да се оштети, и издржливи.2. Дизајнот на цртан филм облаците и слонови изгледа повеќе слатки и интересни.3. Со потсетник време функционирање, лесен за употреба.4. Многу соодветен за детската соба декорација, партија декорација, градинка декорација, итн.5. Може да се користи како украс или подароци на децата или пријатели.6. Забелешка : Овој производ не содржи батерии, ќе треба да се купи нив самите.Пакет содржи : 1 x ѕид clocknotes : може да Има некои грешки во рачно мерена големина.Во рамките на опсег од ±1 см, вистинската големина треба да биде предмет на вистинскиот објект.Се должи на разликата во осветлувањето и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од вистинските производи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста