• Новак
ДЦЦ Conex Надополнува Дел/Медицина Чаши, 1oz, Јасно, 125/Торба, 20 Торби/Картон (100PC)

ДЦЦ Conex Надополнува Дел/Медицина Чаши, 1oz, Јасно, 125/Торба, 20 Торби/Картон (100PC)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СТРЕЛА 100 PC Conex Надополнува Дел/Медицина Чаши, 1oz, Јасно, 125/Торба, 20 Торби/Картон.Материјал(s) : Plastic Global Тип на Производ : Чаши-Дел, Plastic Cup Тип : Portion Capacity (Јачина на звукот) : 1 oz Color(s) : Clear For Употреба Со : Dart R 200 PCLQuantity : 2,500 по case Pre-Потрошувачите Рециклираната Содржина Проценти : 0%Post-Consumer Рециклираната Содржина Проценти : 0%Вкупно Рециклираната Содржина Проценти : 0%.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста