• Новак
Meucci SB1-S рачно изработени Билијард Базен Знак Стап - Сив Чад Дамка + тежок СЛУЧАЈ

Meucci SB1-S рачно изработени Билијард Базен Знак Стап - Сив Чад Дамка + тежок СЛУЧАЈ

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Чадот обоени јавор задник ракав и надлактицата со карирани прстени.Лак обложени бел лен заврши со црни точки. 5/16 x 18 челик pin заеднички.Meucci Класичен Про Коси Вратило. 19 оз.На СБ серија од Meucci облини беше на линија изградена исклучиво за Јужна Билијард, како ограничено производство линија која е сигурен да импресионира.Овие сосема нови реплики се рачно изработени и дизајнирани со конкурентни играчи во умот.Тоа е многу ексклузивна линија која веруваме дека ќе биде многу предмети во наредните години.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста