• Новак
15 Кожа Вертикална Патентиран Монтажни Тркала Дами Лаптоп Briefcase Жито Cowhide Кожа (Црна)

15 Кожа Вертикална Патентиран Монтажни Тркала Дами Лаптоп Briefcase Жито Cowhide Кожа (Црна)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Патентирана 2-во-1 Монтажни Тркала и да се Справи Систем.Времето доказ.Стилски, размавта-над предниот џеб за датотеки.додатоци со безбедни затворач и копче за заклучување.Smart Патент Прилог овозможува свинче-поддршка на продолжен рачки на други возен случаи & багаж.Целокупната димензии : 7.5 x 18 x 15 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста