• Новак
Тропски Остава Теал Зелена Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав за 13.4 Инчен 14.5 Инчен Лаптоп Лаптоп Случај Лаптоп Briefcase Бизнис Briefcase за Мажи Жени

Тропски Остава Теал Зелена Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав за 13.4 Инчен 14.5 Инчен Лаптоп Лаптоп Случај Лаптоп

Оценка на стоката:
DEN 863.76

Достапност
Производот е достапен

Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на платно и дебел метал патент puller, метал тока.Нашите торба е силен и издржлив да ја користите.Удобноста & Погодност : Нашата лаптоп торба е светлина и лесно да се носат, Компактен торба за лаптоп опремени со отстранлив и прилагодливи рамо, рака, рака тока може да бидат скриени.Надгради Заштита : супер меки кадифени поставата опкружен сите торба вклучуваат патент раб.Заштитува од удари, прашина, гребнатини, scuffs, и други штети.Уникатен Дизајн : Нашата специјална патен торба за лаптоп да те направи уникатен.Може да се користи како моден предмети за секоја прилика.Стилски и функционално, ова е еден убав подарок идеја за роднини и пријатели.Димензии : 11x14.5x1.2in (Dxšxv) може да се одржи 13.4 во-14.5 во лаптоп.Нашите лаптоп briefcase е Убава и модерен, да им овозможи да го користат за сите прилики и да биде во комбинација и со интегриран во различни лични стилови.Нашите лаптоп за носење е тенок и лесен како паметни како што изгледа, совршено за мажи, жени, девојки или колеџ за користење во бизнис, патување, работа, училиште и во повеќе наврати.Без разлика дали сте професионален бизнис лице, дигитални номад или студент, Нашите торба за лаптоп ќе биде паметен избор за вас.Спецификации Тежина : 0.93 кг Димензии : 11"L x 14.5"W x 1.2"H Примарниот Материјал : Кадифе лагер + парична казна мушка плови крпа + супер влакна кожа лента + ткаени појас + најлон webbing Користи : работа, бизнис патувања, патување, патување, училиштето Постојат три џебови, со две џебови скриени во предниот џеб може да се сокрие справи и држете глувчето,моќ,мобилен уред и така натаму.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви стигне во 12 часот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста