• Новак
IUAQDP 2 Парчиња Кожа Багаж се Справи со Обвива Чанта Справи со Притисокот Заштитници, Мека Чанта Рака Покрие Подлога со Месинг Clasps за Паричник Tote Торба Куфер Патна Тор

IUAQDP 2 Парчиња Кожа Багаж се Справи со Обвива Чанта Справи со Притисокот Заштитници, Мека Чанта Рака Покрие Подлога со

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[Издржлив Материјал] На багаж се справи заврши е направен од високо-квалитет СТП кожа и месинг копчето.Меки, еластични, удобно да го допрам, porvide голем зафат.Силна, не е лесно да се деформира или пауза, нема рѓа.Преносни и лесен, лесно да се носат.Издржливи, и може да се користи за долго време. [Практична] На рачна ташна се справи со притисокот е 5.12 x 4.13 инчи, погоден за повеќето од торба рачки.Тоа може да покриваат голем доволно справи област, која се намали носат на справи и да го продолжи животот на кесата.Тоа, исто така, се вклопуваат вашата рака големина, помага да се заштити вашата рака од тенко перниче се справи кога го држите тешка вреќа. [Лесен за Употреба] торба справи со притисокот заштитник може да биде лесно да се инсталира.Вие само може да се заврши на вреќа се справи и се зацврсти на месинг clasps.Двојно clasps може да заврши торба справи со tighterly од еден затворач, не ќе падне.Секој се справи со капак е околу 20g, лесен дизајн не ќе се зголеми телесната тежина кога ќе се држи за вашата торба. [Широка Примена] Овие торба рака опфаќа се погодни за завиткување на багаж, куфер, платно торба, duffel торба, чанта, паричник, патна торба, crossbody торба или торба, tote торба, шопинг торба и други вреќи.Светла colord се справи со се заврши може да дејствува како идентификатор за да ви помогне лесно да ги пронајдете вашиот багаж на аеродромот. [Пакет Вклучуваат] ќе добие 2 парчиња чанта рака заштитници.Ние нудиме различни бои за вашиот избор, различни бои може да се совпаѓаат со вашето различни торба рачки.Тие не само што може да се заштити вашата рака и вашата торба рачки, но, исто така, ги красат вашата торба со елегантен изглед.Опис : Материјал : СТП Кожа+Месинг Боја : Црвена Тежина : 20g Големина : 5.12 x 4.13 инчи (13 x 10.5 см) Пакет Вклучува : 2 парчиња x Кожа Багаж се Справи со Обвива Функција : 1. Мека кожа, portect вашата рака и вреќа се справува. 2. Силна, погоден за носене и издржливи. 3. Двојно месинг clasps, заврши цврсто без паѓа надвор. 4. Лесен, лесен за носење.Нашата услуга : Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас тука.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и дефинитивно ви обезбеди со задоволително решение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста