• Новак
Ford YF1Z-18B402-АА Вистински Цевка Собрание

Ford YF1Z-18B402-АА Вистински Цевка Собрание

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Вистински ОЕМ.Пакет Димензии : 6.4 H x 33.5 L x 22.7 W (инчи).Пакет Тежина : 10.5 фунти.Земја на Потекло : сад.На Ford име е синоним за стабилност и перформанси.Всушност, нови и remanufactured Ford замена Компресори и клима-контрола компоненти се само Компресори и клима-контрола компоненти се препорачува од страна на Ford motor company.Тие помогне да се оптимизира продавница продуктивноста и задоволството на клиентите.Дополнително, тие ги исполнуваат оригинални спецификации, вклучуваат инженеринг додатоци, и да дава одлична комбинација на вклопуваат, заврши и издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста