• Новак
VGEBY Деца Фудбал Цел Кошарка, Преносни Монтажни Кошарка Фудбал Цел Базен Сет со Фудбал, Кошарка, Пумпа

VGEBY Деца Фудбал Цел Кошарка, Преносни Монтажни Кошарка Фудбал Цел Базен Сет со Фудбал, Кошарка, Пумпа

Оценка на стоката:
DEN 1595.76

Достапност
Производот е достапен

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : backboard и фудбал guard е направен на квалитетот калено пластика, висока јачина и трајни, не се склони да биде скршена, заради удирање на топката.Стане најдобар подарок за децата.2 во Кошарка Дијаметар : Прибл.Suitble за внатрешна и надворешна играње.Во однос на било каков проблем на овој производ, можете да испратите e-mail на нас во секое време.9 оз Пакет листа : 1 * Фудбалски Цел и Кошарка Стои Сет 1 * Воздух игла 1 * Фудбал нето-1 * Кошарка нето-7 * Конектор цевка 6 * Конектор 1 * Воздушна пумпа 1 * Фудбалски 1 * Кошарка 1 * Backboard Забелешка : ве Молиме имајте во предвид дека моделот на backboard ќе бидат испратени по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Мрежи на фудбалот стража и backboard се издржливи кој се одвојува за чистење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Предмет Тип : Фудбал Цел и Кошарка Стои Поставите Боја : Сина Кошарка Стојат висина : 90 cm / 35.Suitble за внатрешна и надворешна играње.9 во Фудбалот Дијаметар : Прибл.9 во Тежина : Околу.МОНТАЖНИ ИГРАЧКА : Погодно сметководствената вредност и се отстрани, да игра кошарка насекаде со овој пренослив кошарка во собата.Карактеристики : ✔ ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : backboard и фудбал guard е направен на квалитетот калено пластика, висока јачина и трајни, не се склони да биде скршена, заради удирање на топката.4 во Фудбалот Цел големина : Прибл.Нашиот производ е направен од Високо квалитетни пластични материјали, заштита на животната средина, безбедноста, носат-отпорни.ФУДБАЛСКИ и КОШАРКАРСКИ : Со кошарка нето-на врвот и фудбал цел на дното, играат различни игри, или да направите нова.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста